Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu 2024

Kredi almak isteyen pek çok kişi bulunmaktadır. Yaz ayların da ise kredi almak isteyenlerin büyük çoğunluğunu yeni evlenecek olan çiftler oluşturuyor. Düğün hazırlığı, balayı derken ceplerinden yüklü miktarlar çıkan gençler bu masrafların altından kalkabilmek için ailelerinden yardım istemektedir. Ancak ailelerinin yapmış olduğu yardımda yeterli olmayınca gençler ikinci adımda kredi çekmeye yönelmektedir.

Düğün hazırlığı sırasında zorluk çekmemeleri için son derece iyi bir fırsat olan kredilerinden faydalanabilmek için istedikleri tek şart ise alacakları kredi sırasında gelir belgesi istenmemesidir.

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelir belgesiz kredi başvurusu şuan neredeyse tüm bankalarda yapılabilmektedir. Gelir belgesi istemeyen bankaların kredileri düşük miktarlara sahiptir ve daha çok imkan sunmaktadır. Zaten bu düşük miktarlı ve uzun süreli kredilerin çoğunu yeni evlenecek gençlere göre ayarlayan bankalar bu kredilerin ödenmesi sırasında da zorluk çıkartmayarak gençleri bir de gelir belgesi zorunluluğuna tabii tutmamaktadır.

Bu sayede hem krediyi çekip hem de çoğu bankanın sunmuş olduğu 36 ay sonra ödeme imkanına kavuşarak düğünlerinin tadını çıkartıyorlar.

İçeriği oyla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Dikkatini Çekmedi Mi ?  Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi 2024

Yorum yapın