Eft Ve Havale Ücreti Almayan Bankalar

Banka hesaplarınızdan düzenli olarak ödemeler yapıyorsanız EFT ve Havale ücretleri ödemeniz gerekmektedir. Bu ücretler ise gönderme sıklığına göre ciddi tutarlar oluşturmaktadır. Bu nedenler kişiler eft ve havale ücreti almayan bankalar araştırması yapmaktadır. Bu ücretleri almayan bankalar ile çalışarak büyük tasarruf edebilirsiniz.

Eft ve Havale Ücreti Almayan Bankalar Listesi

Sizin için yaptığımız araştırma sonucunda eft ve havale ücreti almayan bankaları sizlerle paylaşacağız. Burada verdiğimiz listede bulunan bankalar bu ücretleri sizlerden tahsil etmemektedir.

Eft ve havale ücreti almayan bankalardan biri Kuveyt Türk Katılım Bankası’dır. Hesap işletim ücreti de almayan bankadan hesap açtırdıktan sonra yapacağınız hem havale işlemleri hem de eft işlemleri tamamen ücretsiz olacaktır. Banka internet üzerinden yapılan bütün işlemleri ücretsiz gerçekleştirmektedir. Ayrıca hiçbir kısıtlama bulunmamaktadır.

Bir diğer banka ise Enpara.com’dur. Enpara.com hesabı açıp internet üzerinden yapacağınız bütün eft ve havale işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Enpara.com zaman içerisinde yaptığınız işlemlerden ne kadar tasarruf ettiğinizi de hesaplamaktadır.

Bu bankaların yanı sıra Yapı Kredi Bankası’da bir hizmet geliştirerek Nuvo ile ücretsiz hizmet sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası Nuvo hesabı açtırdığınızda internet üzerinden yaptığınız eft ve havale işlemleri tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Ayrıca Yapı Kredi Bankası ile görüşerek çeşitli hesaplar açtırıp, bankanın belirlediği sayıda otomatik ödeme talimatı verip eft ve havale ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. Bu konu hakkında banka ile görüşerek detayları almanız gerekmektedir.

ING Bank’ta ücretsiz eft ve havale hizmeti sunmaktadır. ING Bank Günlük Paket Hesabı açtırmanız gerekmektedir. Bu hesabı açtırdıktan sonra internet üzerinden yapacağınız hem eft işlemlerinde hem de havale işlemlerinden herhangi bir ücret tahsilatı yapılmamaktadır.

Burada sizler için araştırdığımız hizmetlerde eft ve havale ücretinin alınmadı gibi hesap işletim ücreti de alınmamaktadır. Bu bankalar ile çalışarak hem internetten hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilir hem de ücret ödemeden büyük tasarruf yapabilirsiniz. Zaman içerisinde ödeyeceğiniz bütün eft ve havale ücretlerinden kurtulabilirsiniz.

İçeriği oyla
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
Dikkatini Çekmedi Mi ?  Hesap İşletim Ücreti Olmayan Bankalar

Yorum yapın