YASAL UYARI

Yayınlar – Makaleler
Bu web sitesinde bulunan, finansal bilgiler ve her türlü makaleler tamamen yazarın kendi düşünce-görüşleri olup finansal ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Parafikir.net; sitede bulunan bilgilerin-makalelerin doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği konusunda hiçbir taahhüt ve garantide bulunmamaktadır. Bu bilgilere ilişkin gecikmeler, eksiklik ve hatalardan ve/veya bu bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan doğrudan veya dolaylı her türlü zarardan parafikir.net yönetimi, yazarları, editörleri sorumlu tutulamaz.

Fikri Mülkiyet
Bu web sitesinde yer alan tüm içerikler, içeriği üreten kişi, kurum veya kuruluşlara ait olup bu içerikler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

Bu web sitesindeki bazı haber ve içerikler, içerikleri üreten kişi, kurum veya kuruluşlardan yazılı izin alınarak yayınlanmaktadır. Bu içerikleri 3.taraflar izinsiz olarak sitemizden kopyalayamaz, alıntılayamaz, çoğaltamaz ve dağıtamaz. Bu kurala uyulmadığı takdirde sitemiz hiçbir yasal sorumluluğu kabul etmemektedir.